UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jerzeli droga nie nadawala sie do urzytku to trzeba bylo jsc piehotom j to polami a po drugie gdyby iehal wolniei toby do tego nie doszlo jak ten samohut wyglonda napewno nie jehal z prentkosciom 40 na godzine zabrac dorzywotnio prawoiazdy powinni