UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za bzdury ?! Droga nie nadająca się do użytku, totalnie oblodzona, brak piaskarek a oni piszą idiotyzmy o niedostosowaniu prędkości.
co za bzdury ?! Droga nie nadająca się do użytku, totalnie oblodzona, brak piaskarek a oni piszą idiotyzmy o niedostosowaniu prędkości.