UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedyś jechałem koło wiktorowa 30/h, jako że w busie napęd na tył a tam lud to 2 kółeczka zrobiłem, następnym razem jechałem już po 10/h
kiedyś jechałem koło wiktorowa 30/h, jako że w busie napęd na tył a tam lud to 2 kółeczka zrobiłem, następnym razem jechałem już po 10/h