Wybrany wątek opinii

Prosimy Redakcję o przeprowadzenie rozmowy z naszymi poslami z PiS, ktorzy mają naturalną największą możliwości dzialania na rzecz ELBLAGA przez ostatnie prawie 4 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości. Co zrobili, czego możemy się spodziewać oprócz przekopu, a czego nie, oraz dlaczego Elbląg jest w takiej czarnej dziurze. Poseł Krasulski siedzi w Sejmie bezposrednio za prezesem, więc na pewno nie raz raportowal mu o naszych problemach.
(2019.01.01)
Teraz mają coś robić dla Elbląga, jak daliście pisowi kopa w d...? Mleko się rozlalo. Czeka nas 5 lat biedy z nędza.
Gosc1 (2019.01.01)
Don Krasulski ma inne cele niż dobro mieszkańców Elbląga, właśnie szkołę średnią zrobił i chyba szykuje się na studia, bo słyszał że życie studenta to ciągły cug
(2019.01.02)
Powrót do komentarzy