UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz mają coś robić dla Elbląga, jak daliście pisowi kopa w d...? Mleko się rozlalo. Czeka nas 5 lat biedy z nędza.
Gosc1
Teraz mają coś robić dla Elbląga, jak daliście pisowi kopa w d...? Mleko się rozlalo. Czeka nas 5 lat biedy z nędza.
Gosc1