UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz mają coś robić dla Elbląga, jak daliście pisowi kopa w d...? Mleko się rozlalo. Czeka nas 5 lat biedy z nędza.

Gosc1

Anuluj