UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Don Krasulski ma inne cele niż dobro mieszkańców Elbląga, właśnie szkołę średnią zrobił i chyba szykuje się na studia, bo słyszał że życie studenta to ciągły cug


Anuluj