UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prosimy Redakcję o przeprowadzenie rozmowy z naszymi poslami z PiS, ktorzy mają naturalną największą możliwości dzialania na rzecz ELBLAGA przez ostatnie prawie 4 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości. Co zrobili, czego możemy się spodziewać oprócz przekopu, a czego nie, oraz dlaczego Elbląg jest w takiej czarnej dziurze. Poseł Krasulski siedzi w Sejmie bezposrednio za prezesem, więc na pewno nie raz raportowal mu o naszych problemach.