Wybrany wątek opinii
@Gosc1 - A co zrobił pis dla Elblaga. Kto wierzy jeszcze pisowi?Wybralismy krasulskiego siedzącego za guru i co?????!!!!Co zrobił on dla Elbląga? Co nie zna problemu ?!!!!!Trzy lata to mało by cos zmienić ?!! Rada miasta pisowska i co??!!!! NIE MOW ZE JAKBYSMY WYBRALI PIS TO BY SIE COS ZMIENIŁO NA LEPSZE!!!! K Ł A M S T W O w które już nikt nie wierzy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Dam ci taki przyziemny przykład., pierwszy z brzegu. Chodzi o pieniądze. Od września pis będąc w radzie miejskiej przeglosowal obniżkę biletów. Jeżdżę na bilecie ulgowym. Kupuje go w telefonie poprzez aplikacje mobilna za 1.15. Samochód zostawiam garażu, bo taniej wychodzi, to również projekt pisowski, wystarczy mieć przy sobie dowód rejestracyjny. Oszczędzam na tym jakieś 50zl miesięcznie. Ale co tu burzuju możesz o tym wiedzieć?
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Gosc1 - I to az tyle ?Bo padnę :)Widac niewiele ci do szczęścia potrzeba.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1