UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gosc1 - A co zrobił pis dla Elblaga. Kto wierzy jeszcze pisowi?Wybralismy krasulskiego siedzącego za guru i co?????!!!!Co zrobił on dla Elbląga? Co nie zna problemu ?!!!!!Trzy lata to mało by cos zmienić ?!! Rada miasta pisowska i co??!!!! NIE MOW ZE JAKBYSMY WYBRALI PIS TO BY SIE COS ZMIENIŁO NA LEPSZE!!!! K Ł A M S T W O w które już nikt nie wierzy.