UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dam ci taki przyziemny przykład., pierwszy z brzegu. Chodzi o pieniądze. Od września pis będąc w radzie miejskiej przeglosowal obniżkę biletów. Jeżdżę na bilecie ulgowym. Kupuje go w telefonie poprzez aplikacje mobilna za 1.15. Samochód zostawiam garażu, bo taniej wychodzi, to również projekt pisowski, wystarczy mieć przy sobie dowód rejestracyjny. Oszczędzam na tym jakieś 50zl miesięcznie. Ale co tu burzuju możesz o tym wiedzieć?
Gosc1