UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dam ci taki przyziemny przykład., pierwszy z brzegu. Chodzi o pieniądze. Od września pis będąc w radzie miejskiej przeglosowal obniżkę biletów. Jeżdżę na bilecie ulgowym. Kupuje go w telefonie poprzez aplikacje mobilna za 1.15. Samochód zostawiam garażu, bo taniej wychodzi, to również projekt pisowski, wystarczy mieć przy sobie dowód rejestracyjny. Oszczędzam na tym jakieś 50zl miesięcznie. Ale co tu burzuju możesz o tym wiedzieć?

Gosc1