UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyobraźcie sobie np mecz Lech Legia na 999 osób gdy pod bramami stoi tysiące wściekły kiboli. Zero policji na mieście, poczucie bezkarności w obcym dla siebie mieście, fruwające kostki brukowe, powibijane witryny w sklepach i poprzewracane samochody. A teraz przenieście to wszystko do elblaga. Dalej chcecie takiego meczu? Ciężka decyzja, ale dla dobra życia i mienia elblaskiego decyzja słuszna. Kto z was podjałby inna decyzje i wziął pośrednia odpowiedzialność ????


Anuluj