UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wyobraźcie sobie np mecz Lech Legia na 999 osób gdy pod bramami stoi tysiące wściekły kiboli. Zero policji na mieście, poczucie bezkarności w obcym dla siebie mieście, fruwające kostki brukowe, powibijane witryny w sklepach i poprzewracane samochody. A teraz przenieście to wszystko do elblaga. Dalej chcecie takiego meczu? Ciężka decyzja, ale dla dobra życia i mienia elblaskiego decyzja słuszna. Kto z was podjałby inna decyzje i wziął pośrednia odpowiedzialność ????