UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdumiewa mnie ta skala zidiocenia. Wiadomo, że przekop jest korzystny dla Elbląga, ale wielu tutaj jest przeciwko, byle na złość PISowi.

inżynier

Anuluj