UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdumiewa mnie ta skala zidiocenia. Wiadomo, że przekop jest korzystny dla Elbląga, ale wielu tutaj jest przeciwko, byle na złość PISowi.
inżynier
Zdumiewa mnie ta skala zidiocenia. Wiadomo, że przekop jest korzystny dla Elbląga, ale wielu tutaj jest przeciwko, byle na złość PISowi.
inżynier