UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przekop to bzdura nic nie da tylko zniszczy mierzeje... Pisiory lubia niszczyc ale nie mozna im na to pozwolic...a tak wogole to przez kanal elblaski przeplywa tyle tego ze ruch zblizony na moscie mokocinskim????

Kkkkk