UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przekop to bzdura nic nie da tylko zniszczy mierzeje... Pisiory lubia niszczyc ale nie mozna im na to pozwolic...a tak wogole to przez kanal elblaski przeplywa tyle tego ze ruch zblizony na moscie mokocinskim????
Kkkkk