UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od 2010 roku mówiłem wszystkim po kolei dlaczego chcecie uszczęśliwiać na siłę osoby z Elbląga, którzy tego nie chcą?! Wielokrotnie mówiłem że jest potrzeba wielkiej debaty mieszkańców jeśli nie referendum w tej sprawie przekopania mierzei-dlaczego nikt tego nie chce zrobić? Proste okazało by się że czar tryśnie bo elblażanie nie są zainteresowani degradacja mierzei wiślanej!!!! Właśnie dlatego PIS zrobił specustawę
Prorok_Igor