UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od 2010 roku mówiłem wszystkim po kolei dlaczego chcecie uszczęśliwiać na siłę osoby z Elbląga, którzy tego nie chcą?! Wielokrotnie mówiłem że jest potrzeba wielkiej debaty mieszkańców jeśli nie referendum w tej sprawie przekopania mierzei-dlaczego nikt tego nie chce zrobić? Proste okazało by się że czar tryśnie bo elblażanie nie są zainteresowani degradacja mierzei wiślanej!!!! Właśnie dlatego PIS zrobił specustawę
Prorok_Igor