UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo szanuję wypowiedź Pana Jerzego Wilka, że już nie będzie ponownie kandydował. W końcu zrozumiał że ludzie nie chcą PiSu w mieście.
Elblążak
Bardzo szanuję wypowiedź Pana Jerzego Wilka, że już nie będzie ponownie kandydował. W końcu zrozumiał że ludzie nie chcą PiSu w mieście.
Elblążak