UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo szanuję wypowiedź Pana Jerzego Wilka, że już nie będzie ponownie kandydował. W końcu zrozumiał że ludzie nie chcą PiSu w mieście.

Elblążak

Anuluj