UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zacytuję sam siebie. " Ja zaś Panu Wilkowi obiecuję, że nie wygra tej drugiej tury. Przykro mi, masz Pan BANa na to miasto. Sorry. " Widzisz? Obiecałem. A TERAZ WON. Acha. I nie waż się jeździć wiaduktem, jedź sobie na około. Twoja błazenada spotkała się z twardą ścianą. Jedź sobie do Jarka, poskarż się. Mamy to w d.., dotarło? I sam sobie zapłać drożej za paliwo, w tym za opłatę emisyjną. No w końcu byłeś ZA. A my przeciw. Pamiętaj. I jeszcze jedna tylko, ostatnia sprawa. Nie waż się z tym kurduplem szantażować nas, że nie będziemy odpowiednio dofinansowywani bo ci i twoim koleżkom nie odpowiada władza samorządowa.
mieszkaniec-mieszaniec;)