Wybrany wątek opinii
Ogólnie polityka długofalowa klubu jest bardzo dobra tzn. budynek klubowy, oświetlenie, rada sponsorów itd., ale kuleje polityka kadrowa. Niestety nie da sie minimalnym kosztem zbudowac kadre klubu na II lige. W 3-4 lidze zawodnicy po pare tyś. zarabiaja. Takze srodki musza sie znalezc.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
I tutaj pojawia się Guminiak który twierdzi że w tej lidze mogą grać juniorzy bo dadzą radę a kasy nie będzie wydawać bo płacić trzy, cztery tysiące piłkarzowi to za dużo. Może tysiąc może półtora to tak. To jest polityka prezesa i amen.
Do moderacji
Odpowiedz
12
0