UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ogólnie polityka długofalowa klubu jest bardzo dobra tzn. budynek klubowy, oświetlenie, rada sponsorów itd., ale kuleje polityka kadrowa. Niestety nie da sie minimalnym kosztem zbudowac kadre klubu na II lige. W 3-4 lidze zawodnicy po pare tyś. zarabiaja. Takze srodki musza sie znalezc.

Kpt. Gurew