UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tutaj pojawia się Guminiak który twierdzi że w tej lidze mogą grać juniorzy bo dadzą radę a kasy nie będzie wydawać bo płacić trzy, cztery tysiące piłkarzowi to za dużo. Może tysiąc może półtora to tak. To jest polityka prezesa i amen.