UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tutaj pojawia się Guminiak który twierdzi że w tej lidze mogą grać juniorzy bo dadzą radę a kasy nie będzie wydawać bo płacić trzy, cztery tysiące piłkarzowi to za dużo. Może tysiąc może półtora to tak. To jest polityka prezesa i amen.