UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wszystko wina pelnych agresji cyklistow,ktory szaleja po chodnikach,sciezkach,drogach naszego kraju,zmuszaja biednych I zaszczutych przez nich kierowcow do nieracjonalnych postepowan takich jak: pijanstwo I cpunstwo na drogach,ucieczek z miejsca wypadkow,wymuszen drogowych,przekraczania predkosci,wyprzedzania na przejsciach itp.Ciezkie I pelne stresu jest zycie kierowcy,a wszystko jak wspomnialem to wina cyklistow no I oczywiscie PiS I prezesa.

Zbyszek 1

Anuluj