UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To wszystko wina pelnych agresji cyklistow,ktory szaleja po chodnikach,sciezkach,drogach naszego kraju,zmuszaja biednych I zaszczutych przez nich kierowcow do nieracjonalnych postepowan takich jak: pijanstwo I cpunstwo na drogach,ucieczek z miejsca wypadkow,wymuszen drogowych,przekraczania predkosci,wyprzedzania na przejsciach itp.Ciezkie I pelne stresu jest zycie kierowcy,a wszystko jak wspomnialem to wina cyklistow no I oczywiscie PiS I prezesa.

Zbyszek 1