UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
* na samych policjantów nie ma sposobu (bo z nimi się nigdy nie wygra) * - Znamy to dobrze, ale czy zawsze musi tak być???
senio
* na samych policjantów nie ma sposobu (bo z nimi się nigdy nie wygra) * - Znamy to dobrze, ale czy zawsze musi tak być???
senio