Ruszają III Elbląskie Czwartki Lekkoatletyczne

3
01.10.2018
Ruszają III Elbląskie Czwartki Lekkoatletyczne
fot. MOS
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Elblągu zaprasza uczniów szkół podstawowych na jesienną edycję III Elbląskich Czwartków Lekkoatletycznych. Pierwsze zawody odbędą się 4 października. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godz. 16.30 na boisku lekkoatletycznym przy ul. Saperów 14G – „Miasteczko szkolne”.
Przypominamy i tym samym zachęcamy wszystkie dzieci (roczniki 2006 i młodsze) do systematycznego udziału w imprezie, bowiem na najlepszych i najbardziej wytrwałych zawodników czeka atrakcyjna nagroda w postaci wyjazdu do Łodzi ( czerwiec 2019 r. ) na Finał Ogólnopolski Czwartków Lekkoatletycznych.
   
   Terminy zawodów, czwartek, 4 październik

   11.10.2018 r. (czwartek),
   25.04.2019 r. (czwartek),
   09.05.2019 r. (czwartek),
   16.05.2019 r. (czwartek),
   23.05.2019 r. (czwartek),
   30.05.2019 r. (czwartek),
   06.06.2019 r. (czwartek), finał miejski
   Regulamin „czwartków” opublikowany jest na stronie internetowej MOS. Czekamy na was!
   
MOS

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Przecież już miasteczka nie ma. Jest TBS, czy nie tak p. Wróblewski?
snieg (2018.10.01)

info

1  
  0
Tak jak kiedys,I z tego wyrosli wspaniali lekkoatleci.Cyklista garbusiarz.
Zbyszek1 (2018.10.01)

info

0  
  0
Brakuje mi slow na tych beznadziejnie rzadzacych ludzi , ktorzy wylewaja ogromne miliony w bloto o co mi chodzi, .. chodzi mi o to, ze w naszym miescie wszystkie sportowe inwestycje sa miniaturyzowane , obiekty te buduje sie dla krasnoludkow stadion lekkoatletyczny -bieznia 333m tor lyzwiarski -333m na tych obiektach mozna rozgrywac zawody dla dzieci lub dla krasnali... kolejna inwestycja to mini basen dlaczego tak sie dzieje , bo rzadza nami wciaz ci sami minimalisci , ktorych maksymalnie mam juz dosyc
Stary olewka (2018.10.02)

info

1  
  0