UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brakuje mi slow na tych beznadziejnie rzadzacych ludzi , ktorzy wylewaja ogromne miliony w bloto o co mi chodzi, .. chodzi mi o to, ze w naszym miescie wszystkie sportowe inwestycje sa miniaturyzowane , obiekty te buduje sie dla krasnoludkow stadion lekkoatletyczny -bieznia 333m tor lyzwiarski -333m na tych obiektach mozna rozgrywac zawody dla dzieci lub dla krasnali... kolejna inwestycja to mini basen dlaczego tak sie dzieje , bo rzadza nami wciaz ci sami minimalisci , ktorych maksymalnie mam juz dosyc
Stary olewka