To była ich pierwsza walka w klatce. Ponad dwudziestu zawodników na własnej skórze przekonało się, jak wymagającym sportem jest MMA. Emocji nie brakowało, a sala Fight Clubu pękała w szwach. Zobacz zdjęcia.
Brawo Tomku!
Oby tak dalej. Gratuluję sukcesu i życzę dalszych niebagatelnych osiągnięć. Szkoda że nie mogłem być i popatrzeć na prawdziwą walkę prawdziwych twardzieli!
Pozdro