UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Tomku! Oby tak dalej. Gratuluję sukcesu i życzę dalszych niebagatelnych osiągnięć. Szkoda że nie mogłem być i popatrzeć na prawdziwą walkę prawdziwych twardzieli! Pozdro
DarioK
Brawo Tomku! Oby tak dalej. Gratuluję sukcesu i życzę dalszych niebagatelnych osiągnięć. Szkoda że nie mogłem być i popatrzeć na prawdziwą walkę prawdziwych twardzieli! Pozdro
DarioK