UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Tomku! Oby tak dalej. Gratuluję sukcesu i życzę dalszych niebagatelnych osiągnięć. Szkoda że nie mogłem być i popatrzeć na prawdziwą walkę prawdziwych twardzieli! Pozdro

DarioK

Anuluj