Oby tak dalej bo w tym Elblążkowie niewiele sie dzieje!!! Go Go Fight Club!!!mieszkaniec EB
Oby tak dalej bo w tym Elblążkowie niewiele sie dzieje!!! Go Go Fight Club!!!