Medale elblążanek w jeździe figurowej na łyżwach

3
16.01.2023
Medale elblążanek w jeździe figurowej na łyżwach
W miniony weekend (14-15 stycznia), w Warszawie odbyły się zawody w jeździe figurowej na łyżwach Winter Walley Cup. W zawodach wystartowało siedem zawodniczek UKS „Szóstka” Elblag, które przywiozły łącznie trzy medale.

Oto szczegółowa klasyfikacja:

 

Złota U18:

Maria Jankowska - 1. miejsce

 

Brązowa U18:

Martyna Miros - 1. miejsce

 

Wstępna U15:

Melania Rzadkiewicz - 2. miejsce

Alicja Roszak - 7. miejsce

 

Wstępna U12:

Urszula Stankiewicz - 7. miejsce

Maja Reklin - 15. miejsce

 

Przygotowanie do zawodów - Trenerki UKS „Szóstka” Elblag - Beata Kukowska i Natalia Śnigier.

UKS „Szóstka” Elblag

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A ja myślałem że na lodzie....
(2023.01.16)
Wyobraź sobie że istnieje jeszcze jazda figurowa na rolkach. W tej konkurencji klub też ma reprezentację.
(2023.01.17)
Klub trenuje zawodników w jeździe figurowej na łyżwach (oczywiście jeżdżą po lodzie bo po czym innym można jeździć na łyżwach???) oraz w jeździe figurowej na rolkach (i tu rzecz jasna na lodzie nie jeżdżą w tych rolkach).
DL (2023.01.17)