Wybrany wątek opinii

A ja myślałem że na lodzie....
(2023.01.16)
Wyobraź sobie że istnieje jeszcze jazda figurowa na rolkach. W tej konkurencji klub też ma reprezentację.
(2023.01.17)
Klub trenuje zawodników w jeździe figurowej na łyżwach (oczywiście jeżdżą po lodzie bo po czym innym można jeździć na łyżwach???) oraz w jeździe figurowej na rolkach (i tu rzecz jasna na lodzie nie jeżdżą w tych rolkach).
DL (2023.01.17)
Powrót do komentarzy