Wybrany wątek opinii
A ja myślałem że na lodzie....
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Wyobraź sobie że istnieje jeszcze jazda figurowa na rolkach. W tej konkurencji klub też ma reprezentację.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Klub trenuje zawodników w jeździe figurowej na łyżwach (oczywiście jeżdżą po lodzie bo po czym innym można jeździć na łyżwach???) oraz w jeździe figurowej na rolkach (i tu rzecz jasna na lodzie nie jeżdżą w tych rolkach).
Do moderacji
Odpowiedz
0
0