UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Klub trenuje zawodników w jeździe figurowej na łyżwach (oczywiście jeżdżą po lodzie bo po czym innym można jeździć na łyżwach???) oraz w jeździe figurowej na rolkach (i tu rzecz jasna na lodzie nie jeżdżą w tych rolkach).
DL