UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Klub trenuje zawodników w jeździe figurowej na łyżwach (oczywiście jeżdżą po lodzie bo po czym innym można jeździć na łyżwach???) oraz w jeździe figurowej na rolkach (i tu rzecz jasna na lodzie nie jeżdżą w tych rolkach).

DL

Anuluj