IKS Atak Elbląg czwartą drużyną klubową w Europie

2
19.06.2011
IKS Atak Elbląg czwartą drużyną klubową w Europie
fot. AD
W meczu o trzecie miejsce elblążanie nie dali rady Bayerowi Leverkusen, przegrali 0 do 3. Klubowy Puchar Europy zdobył SPID Sarajewo, który w finale walczył z inną utytułowaną drużyną z Bośni i Hercegowiny – OKI Fantomi. Zobacz zdjęcia z meczu finałowego i uroczystego zakończenia Pucharu Europy.
Mecz finałowy miał bardzo wysoki poziom. Dwa pierwsze sety wygrał SPID, dwa kolejne OKI Fantomi. O wyniku decydował piąty set, a w nim bezkonkurencyjny był zespół z Sarajewa.
   
   Kolejność 22. Klubowego Pucharu Europy:
   1. SPID Sarajewo
   2. OKI Fantomi
   3. Bayer Leverkusen
   4. IKS Atak Elbląg
   5. IOK Zagrzeb
   6. OKI Banja Luka
   7. Start Warszawa
   
   Mariusz Wojdag z IKS Atak Elbląg został wybrany do Zespołu Gwiazd – otrzymał tytuł najlepiej blokującego Pucharu Europy.
   
   Szczegółowe wyniki wszystkich meczów znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.atak.pl.
   
Mira Stankiewicz, rzecznik prasowy KPE

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

warto wspierać finansowo ATAK- to promocja naszego miasta Elbląga
(2011.06.20)

info

0  
  0
Wielkie gratulacje dla Anetki i Tomka za zorganizowanie tak wspanialej imprezy. Wielki szacunek dla ludzi, ktorzy pomagali i obslugiwali impreze zawsze z szerokim usmiechem. Monika
(2011.06.20)

info

0  
  0