UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielkie gratulacje dla Anetki i Tomka za zorganizowanie tak wspanialej imprezy. Wielki szacunek dla ludzi, ktorzy pomagali i obslugiwali impreze zawsze z szerokim usmiechem. Monika


Anuluj