UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielkie gratulacje dla Anetki i Tomka za zorganizowanie tak wspanialej imprezy. Wielki szacunek dla ludzi, ktorzy pomagali i obslugiwali impreze zawsze z szerokim usmiechem. Monika
Wielkie gratulacje dla Anetki i Tomka za zorganizowanie tak wspanialej imprezy. Wielki szacunek dla ludzi, ktorzy pomagali i obslugiwali impreze zawsze z szerokim usmiechem. Monika