Brązowe medale dla Wikingów (hokej)
Podczas piątkowo-sobotnich meczów nie brakowało emocji (Fot.WS)
Wysokie trzecie miejsce zdobyli młodzi hokeiści UKS Wikingowie, podczas dwudniowego, rozegranego w Elblągu turnieju „Bałtycki Krążek 2012”. W rozgrywkach uczestniczyło sześć drużyn, czyli około stu młodych hokeistów. Najlepszą drużyną okazał się Stoczniowiec Gdańsk. Zobacz film oraz zdjęcia z drugiego dnia imprezy.