Brązowe medale dla Wikingów (hokej)

3
01.04.2012
Brązowe medale dla Wikingów (hokej)
Podczas piątkowo-sobotnich meczów nie brakowało emocji (Fot.WS)
Wysokie trzecie miejsce zdobyli młodzi hokeiści UKS Wikingowie, podczas dwudniowego, rozegranego w Elblągu turnieju „Bałtycki Krążek 2012”. W rozgrywkach uczestniczyło sześć drużyn, czyli około stu młodych hokeistów. Najlepszą drużyną okazał się Stoczniowiec Gdańsk. Zobacz film oraz zdjęcia z drugiego dnia imprezy. 
W sobotnich meczach padły następujące rezultaty:
   ŁKH Łódź - HUKS Warszawa 2:2
   UKS Wikingowie Elbląg – Stoczniowiec Elbląg 1:6
   ŁKH Łódź - UKS Bombek Malbork 3:0
   HUKS Niedźwiadki Gdynia - HUKS Warszawa 6:1
   Stoczniowiec Gdańsk – UKS Bombek Malbork 17:1
   HUKS Warszawa - UKS Wikingowie Elbląg 1:12
   HUKS Niedźwiadki Gdynia- ŁKH Łódź 1:6
   W dodatkowym meczu gwiazd Pomorzanie ulegli Reszcie Świata 3:5.
   Elblążanom, którzy zajęli trzecie miejsce przyznano też wyróżnienia indywidualne. Zdobyli je Dominik Siagło (najlepszy bramkarz turnieju), Martin Redziński (król strzelców, 12 bramek) oraz Jakub Wala (najlepszy zawodnik w klasyfikacji kanadyjskiej z 14 punktami).
   
   Końcowa klasyfikacja: 1. Stoczniowiec Gdańsk, 2. ŁKH Łódź, 3. Wikingowie Elbląg, 4. HUKS Niedźwiadki Gdynia, 5. HUKS Warszawa, 6. UKS Bombek Malbork.
   
   
   
   Wikingowie wystąpili w następującym składzie: Dominik Siagło, Piotr Kondrak, Martin Redziński, Jakub Wala, Michalina Sokalska, Mikołaj Dębogórski, Cyprian Popielarz, Julian Majer, Oskar Kurnicki, Jan Wójcik, Oliwier Kurnicki, Konrad Rygiel, Radosław Pasik, Mateusz Raszewski, Dawid Zieniewicz, Joanna Kondrak, Sebastian Pietras, Adrian Romański. 
ppz

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kolejna świetna impreza, tydzień temu schort-track, teraz hokej, super!Fajnie, lodowisko tętni życiem. A dzieci szaleją z radości!Wielka promocja naszego miasta!Popieram!
(2012.04.01)

info

0  
  0
Fajnie, że dzieci uprawiają sport a nie siedzą przed TV czy komputerem.
Inkoguto (2012.04.02)

info

0  
  0
Gratulacje dla Wikingów!!!Pięknie się rozwijacie!!!Brawo!!!
(2012.04.02)

info

0  
  0