UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejna świetna impreza, tydzień temu schort-track, teraz hokej, super!Fajnie, lodowisko tętni życiem. A dzieci szaleją z radości!Wielka promocja naszego miasta!Popieram!
Kolejna świetna impreza, tydzień temu schort-track, teraz hokej, super!Fajnie, lodowisko tętni życiem. A dzieci szaleją z radości!Wielka promocja naszego miasta!Popieram!