UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejna świetna impreza, tydzień temu schort-track, teraz hokej, super!Fajnie, lodowisko tętni życiem. A dzieci szaleją z radości!Wielka promocja naszego miasta!Popieram!


Anuluj