Święto Policji na starówce
Fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl
17 lipca przed Ratuszem Staromiejskim w Elblągu odbędą się obchody Święta Policji - Serdecznie zapraszam w imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu - informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.