Pomóżmy Ani w walce z chorobą
Ania i Rafał są gotowi do walki z chorobą! (fot. Blog Mimo wszystko na Facebooku)
Ma na imię Ania, jest mamą dwóch cudownych chłopców, a niedawno w jej życie znów wtargnęła choroba. Z pomocą elblążance ruszyli przyjaciele, bo na leczenie potrzebne są pieniądze. W najbliższą sobotę, 4 lutego w hali MOS przy ulicy Kościuszki odbędzie się turniej piłkarski połączony z licytacją i loterią cennych przedmiotów, z których dochód będzie przeznaczony na leczenie Ani.