Galeria pod psem i kotem (Odc.90)
W tym odcinku przedstawiamy Tosię i Rysia.
Tosia w elbląskim schronisku jest miesiąc. Miała już normalny dom, jednak jej opiekunowie oddali ją do schroniska z powodu choroby w rodzinie. Tosia ma niespełna rok. - Jest silnym i pełnym energii psem, który w stosunku do ludzi oraz innych psów jest bardzo przyjazny. Według relacji jej dotychczasowych opiekunów suczka miała i bardzo lubiła kontakt z małymi dziećmi. Powiedziano nam również, że Tosia opanowała już umiejętność załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych na dworze oraz nie niszczenia w domu - opisują ją pracownicy schroniska.
Rysio jest trochę nieśmiałym kotem. W schronisku mieszka już ponad rok. - Ten piękny, czarny kocurek, w warunkach schroniskowych jest trochę nieśmiały, ale jesteśmy pewni, że szybko zaaklimatyzuje się w prawdziwym domu - tak piszą o nim pracownicy elbląskiego schroniska.