Galeria pod psem i kotem (Odc.89)
Dziś przedstawiamy Wam Antoniego oraz Ozzy'ego.
Ozzy trafił do schroniska 31 grudnia ubiegłego roku z Dąbrowy. Ma około 8 miesięcy. Na adopcję czeka w tzw. "domu tymczasowym". Jego zalety opiekunka opisuje w punktach:
"- lubi się przytulać
- jest naprawdę bardzo posłuszny na spacerze i w domku
- ładnie chodzi na smyczy
- jest łakomczuchem:) (w przeciwieństwie do psa rezydenta - lubi jeść owoce i warzywa)
- aktualnie nie pogryzł w domu żadnej rzeczy - ma swoje gryzaki i zabawki
- na początku kilka razy zdarzyło się, że załatwił się w domu ale przy regularnych spacerach nie ma problemu no i powoli pokazuje jeśli ma pilną potrzebę wyjścia
- grzecznie pozwala na robienie przy sobie zabiegów pielęgnacyjnych np.mycie łapek po spacerze w błocie."
Źle znosi jednak nieobecność domowników w domu, czemu daje wyraz piszczeniem i poszczekiwaniem. Ale za to po powrocie, jak mówi opiekunka, radość jest przeogromna.
Antoni do schroniska trafił niedawno, 28 stycznia tego roku z ul. Łęczyckiej. Pracownicy schroniska dowiedzieli się, że kot od kilku miesięcy mieszkał na klatce schodowej jednego z bloku. " Antoni to duży, dorosły kocur, który był już wykastrowany, gdy znalazł się w schronisku. Jest oswojonym i bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Czy komuś zaginął? Czy ktoś go szuka?" - apeluje elbląskie schronisko.
Zobacz więcej zdjęć Antoniego oraz Ozzy'ego.