Galeria pod psem i kotem (Odc.87)
Dziś przedstawiamy Wam te dwa, cudowne zwierzaki: Madoxa oraz Boba.
Madox po raz pierwszy w schronisku znalazł się w lipcu 2018 r., znaleziono go na ul. Łęczyckiej. Pół roku później został zaadoptowany, w październiku 2019 r. wrócił na Królewiecką.
"Psiak był zbyt spokojny i nie szczekał, w związku z czym właściciel firmy, który adoptował go z naszego schroniska, postanowił się go po prostu pozbyć..." - wyjaśniają jego opiekunowie ze Schroniska. - "Madox jest dużym i niemłodym już psem, który wyglądem przypomina owczarka kaukaskiego. W stosunku do ludzi zazwyczaj zachowuje się przyjaźnie, jednak gdy coś mu się nie spodoba, potrafi pokazać zęby. W stosunku do innych psów bywa agresywny".
Bob w schronisku znalazł się na początku stycznia.
"Trafił tutaj z ulicy Grottgera, gdzie błąkał się po klatce schodowej. Bob to śliczny, dorosły kocur, który był już wykastrowany, gdy znalazł się w schronisku. Jest oswojony i bardzo przymilny" - tak mówią o nim jego schroniskowi opiekunowie.