Galeria pod psem i kotem (Odc.83)

5
12.01.2020
Galeria pod psem i kotem (Odc.83)
Tadzio (po lewej) i Szarik (fot. Schronisko w Elblągu)
Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?

Dziś przedstawiamy Wam tę cudowną dwójkę: Szarika i Tadzia. 

 

Szarik do Schroniska trafił tuż przed sylwester, spod supermarketu przy ul. Grottgera. 

"Szarik to piękny, niemłody już  pies w typie owczarka niemieckiego. Jak dotąd w schronisku dał się poznać jako spokojne i łagodne w stosunku do ludzi i innych psów stworzenie"- tak mówią o nim jego schroniskowi opiekunowie. 

 

Tadzio to kocur, który znalazł się w Schronisku w sierpniu 2018 r. po śmierci opiekuna. 

"To dorosły, dorodny kocur. Jest oswojonym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem" - opisują go opiekunowie z Królewieckiej. 

 

Zobacz więcej zdjęć Szarika i Tadzia. 

mw

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Witam jestem z Wietnamu dobry kotek i piesek w sosie histo mniam
Kitkus (2020.01.12)
Zrobicie lepiej galerie jak P0lki madki biorą psy do bloków i cała okolica obsrana, aż miło.
Gosc123 (2020.01.12)

info

2  
  9
Brak słów na te lomentarze
!!!???? (2020.01.12)

info

4  
  1
piękny owczarek, za chwilę znajdzie wlaściciela.
(2020.01.12)

info

2  
  0
śliczny pies
dfghjk (2020.01.13)

info

1  
  0