Galeria pod psem i kotem (Odc.59)

3
23.06.2019
Galeria pod psem i kotem (Odc.59)
Bodzio (po lewej) i Frytka (fot. Schronisko w Elblągu)
Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego Schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?
Dziś przedstawiamy Wam kolejne dwie ujmujące historie zwierzaków, które czekają na ciepły, kochający dom. Bodzio i Frytka mogą zostać Waszymi przyjaciółmi na całe życie, poznajcie ich. 
   
   Bodzio po raz pierwszy znalazł się w Schronisku w styczniu 2018 r. miał wtedy mniej więcej rok. W kwietniu tego roku znalazł dom, okazało się jednak, że nie na dlugo - w połowie czerwca znów wrócił na Królewiecką. Powód? Psiak obgryzał meble i tapety. Teraz szuka opiekuna, który podejmie wyzwanie i cierpliwie się nim zajmie. Tym bardziej, że warto. 
   "Bodzio jest drobnym psem średniej wielkości - wesołym , przyjaznym i pełnym energii. W stosunku do ludzi jest łagodny i serdeczny. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Boi się kotów" - tak opisują Bodzia jego opiekunowie ze Schroniska. 
   
   Frytka to kotka, która do Schroniska trafiła w połowie maja. 
   "Frytka to kilkuletnia, domowa kotka. Jest oswojona i przyjazna w stosunku do ludzi" - mówią o niej schroniskowi opiekunowie. 
   Czy znajdzie się ktoś, kto przygarnie to urocze stworzenie?
   
   Zobaczcie więcej zdjęć Bodzia oraz Frytki. 
mw

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Super,tylko sprzątajcie po swoich pupilach
(2019.06.23)
Bierzta koty.Koty sa teraz na czasie.Najlepiej te rzucajace sie na ludzi i sra ące w piaskownice.Gorąco polecam Vileta Wollas.
Bierzta kota (2019.06.23)

info

1  
  3
ty najpierw po sobie sprzątnij, inteligencja pier. .. lona
psiara (2019.06.23)