Galeria pod psem i kotem (Odc.58)

5
16.06.2019
Galeria pod psem i kotem (Odc.58)
Warna (po lewej) i Rudzik (fot. Schronisko w Elblągu)
Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego Schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was?
Dziś przedstawiamy Wam te dwa urocze stworzenia - Warnę oraz Rudzika - które szukają domu. 
   
   Warnę do Schroniska przywieziono z ul. Orzechowej. 
   "Warna to przesympatyczna, spokojna suczka w średnim wieku wyglądem przypominająca owczarka kaukaskiego. Jak dotąd nie wchodzi w konflikty z innymi psami" - tak opisują ją jej opiekunowie. 
   
   Rudzik to uroczy, 6-miesięczny kocurek, który szuka odpowiedzialnych opiekunów. 
   "Obecnie mieszka w mieszkaniu, w tzw. domu tymczasowym, razem z innymi kotami oraz psem, z którymi dobrze się dogaduje. Jest spokojnym i łagodnym stworzeniem, które lubi leniuchować. Załatwia się do kuwety" - czytamy na stronie Schroniska. - "Osoby zainteresowane przygarnięciem kocurka proszone są o kontakt telefoniczny z osoba, u której Rudzik przebywa, pod numerem telefonu: 727 246 131". 
   
    Zobacz więcej zdjęć Warny i Rudzika. 
mw

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Sprzątajcie odchody po swoich pupilach
(2019.06.16)
@Gość Sluchaj obs#any melenu.. Ty lepiej jolopie sprzataj swoje puste butelki po gorzale 100ml , ktora zlopiesz w krzakach, po kryjomu przed zonka
Franek Kimono (2019.06.17)

info

3  
  0
mandat -500 i zrobi się czysto
(2019.06.17)
Chętnie bym przygarnęła obydwa te zwierzaczki. Niestety już wiecej nie dam rady :(
(2019.06.17)

info

1  
  1
Darujcie sobie choć czasem te komentarze o odchodach. Owszem należy sprzątać po psach, ale idąc tym tokiem, to pod każdym jednym artykułem powinny być wpisy do ludzi " Sprzątajcie po sobie !! " Lasy, rzeki, morza, miasta, a nawet kosmos jest pełny ludzkich śmieci. Ale to z psią kupą natura sobie poradzi, a z nasze brudy ją zabijają!
(2019.06.17)