Policjanci z Elbląga ustalają tożsamość mężczyzny, który jest pokazany na filmie z osiedlowego monitoringu z 23 grudnia 2020 roku.
Widać na nim, jak mężczyzna wchodzi do klatki schodowej przy ul. Legionów. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: 47 73 416 20. Informację można przekazać mailowo na adres: policja@elblag.ol.policja.gov.pl
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Pewnie jakis amator mieszkaniec go wpuscił. .. to jest czesto. .. wystarczy powiedziec "poczta"i juz otwarte. To jest chore, ze ludzie nie weryfikuja kogo wpuszczaja. Wystarczy zadac pewne pytania, ja tak zawsze robie. Ale i tak inny sasiad moze go wpuscic. ..
A to nie wystarczy sprawdzić jakie telefony rejestrowały się w tej okolicy w tym czasie? Na nagraniu widać, że telefonik działa. Ale to nowoczesne metody z amerykańskich filmów, u nas pewnie są w sferze si-fi.
@PaniPrezes - A, daj spokój, nieogarów teraz na pęczki. Nawet takiemu jednemu z drugim do głowy nie przyjdzie że może tam przestępstwo popełniono. Poza tym chyba jest powód dla którego jest ten film i art.