Poznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja

17
22.01.2021
Policjanci z Elbląga ustalają tożsamość mężczyzny, który jest pokazany na filmie z osiedlowego monitoringu z 23 grudnia 2020 roku.

Widać na nim, jak mężczyzna wchodzi do klatki schodowej przy ul. Legionów. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: 47 73 416 20. Informację można przekazać mailowo na adres: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na filmie nie widać jak wchodzi do klatki tylko jak próbuje wejść :D
(2021.01.22)

info

11  
  5
Szokujące facet wszedł do klatki schodowej i szuka go Policja. To już w ty państwie do klatki schodowej wejść nie można?
Pytam2021 (2021.01.22)
Poszukiwany za brak maseczki.
(2021.01.22)

info

21  
  4
ach te bystre oko komentatorów. .. ..
PaniPrezes (2021.01.22)
Pewnie jakis amator mieszkaniec go wpuscił. .. to jest czesto. .. wystarczy powiedziec "poczta"i juz otwarte. To jest chore, ze ludzie nie weryfikuja kogo wpuszczaja. Wystarczy zadac pewne pytania, ja tak zawsze robie. Ale i tak inny sasiad moze go wpuscic. ..
(2021.01.22)

info

4  
  3
A to nie wystarczy sprawdzić jakie telefony rejestrowały się w tej okolicy w tym czasie? Na nagraniu widać, że telefonik działa. Ale to nowoczesne metody z amerykańskich filmów, u nas pewnie są w sferze si-fi.
(2021.01.22)

info

11  
  4
NIEDŁUGO BĘDĄ SZUKAĆ JAK KTOŚ WEJDZIE DO WŁASNEGO MIESZKANIA. "Dajcie mi człowieka a paragraf się zawsze znajdzie"
(2021.01.22)
@Pytam2021 - Gdybym był nim to wchodziłbym przez okno jak normalny czlowiek.
(2021.01.22)
Aspirant Nocul sprawdziłby czyj telefon logował się w tym miejscu w określonym czasie i już by facet siedział "na dołku".
mm263 (2021.01.22)

info

3  
  2
@PaniPrezes - A, daj spokój, nieogarów teraz na pęczki. Nawet takiemu jednemu z drugim do głowy nie przyjdzie że może tam przestępstwo popełniono. Poza tym chyba jest powód dla którego jest ten film i art.
karolek33 (2021.01.22)