UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pewnie jakis amator mieszkaniec go wpuscił. .. to jest czesto. .. wystarczy powiedziec "poczta"i juz otwarte. To jest chore, ze ludzie nie weryfikuja kogo wpuszczaja. Wystarczy zadac pewne pytania, ja tak zawsze robie. Ale i tak inny sasiad moze go wpuscic. ..