UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie jakis amator mieszkaniec go wpuscił. .. to jest czesto. .. wystarczy powiedziec "poczta"i juz otwarte. To jest chore, ze ludzie nie weryfikuja kogo wpuszczaja. Wystarczy zadac pewne pytania, ja tak zawsze robie. Ale i tak inny sasiad moze go wpuscic. ..